Ubiquiti UACC-UF-AC-100W 100W AC/DC napájecí modul UACC-UF-AC-100W2 208 KčUACC-UF-AC-100W je všestranný 100W AC/DC napájecí modul, navržený specificky pro aplikace Fiber OLT XGS. Díky širokému rozsahu vstupního napětí 90–...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-UF-AC-100W 100W AC/DC napájecí modul UACC-UF-AC-100W
Ubiquiti UACC-UF-WDM-XGS Element koexistence, modul UACC-UF-WDM-XGS6 083 KčUbiquiti UISP UACC-UF-WDM-XGS. Šířka: 212 mm, Hloubka: 44 mm, Výška: 221 mmubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-UF-WDM-XGS Element koexistence, modul UACC-UF-WDM-XGS