GIGABYTE UD750GM PG5 napájecí zdroj 750 W 20+4 pin GP-UD750GM PG52 104 KčGIGABYTE UD750GM PG5. Celkový příkon: 750 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V, Vstupní proud: 12 A. Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ...gigabytesenetic.czPodobně jako GIGABYTE UD750GM PG5 napájecí zdroj 750 W 20+4 pin GP-UD750GM PG5
GIGABYTE GP-UD750GM napájecí zdroj 750 W 20+4 pin ATX ATX GP-UD750GM2 040 KčGIGABYTE GP-UD750GM. Celkový příkon: 750 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz. Napájecí konek...gigabytesenetic.czPodobně jako GIGABYTE GP-UD750GM napájecí zdroj 750 W 20+4 pin ATX ATX GP-UD750GM