GIGABYTE UD850GM napájecí zdroj 850 W 20+4 pin ATX ATX GP-UD850GM2 395 KčGIGABYTE UD850GM. Celkový příkon: 850 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz. Napájecí konektor...gigabytesenetic.czPodobně jako GIGABYTE UD850GM napájecí zdroj 850 W 20+4 pin ATX ATX GP-UD850GM