MEAN WELL MEANWELL LPV-35-12V Meanwell LED DRIVER IP67474 KčVýstupní napětí: 12V, Regulace výstupního napětí: -V, Výstupní proud: 3A, Skutečný výkon: 36WSpínaný síťový zdroj pro napájení LED MEAN WELL 12V/35...mean well, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako MEAN WELL MEANWELL LPV-35-12V Meanwell LED DRIVER IP67
MEAN WELL MEANWELL Spínaný síťový zdroj 12V/10A 120W IP671 109 KčIntegrované ochrany: Přetížení, zkrat, přepětí, Pracovní teplota: -25..70st.C, Hmotnost: 0, 63kg, Rozměry: 190 x 52 x 37mmDruh zdrojeAC/DCProvedení...mean well, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako MEAN WELL MEANWELL Spínaný síťový zdroj 12V/10A 120W IP67