MEANWELL LPV-100-24V Meanwell LED DRIVER IP67810 KčPříkon: 100 W, Napětí: 100 - 240 V, Typ napětí: AC, Životnost: 50000 h, Délka: 200 mm, Výška: 37 mm, Rozměry: 200 x 52 x 37 mm, Krytí: IP67, Stmíva...meanwell, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako MEANWELL LPV-100-24V Meanwell LED DRIVER IP67