OSRAM LOK-IT 1200W 80V/32/P502 838 KčOSRAM LOK-IT 1200W 80V/32/P50 – Profesionální výbojka pro špičkové osvětleníVýbojka OSRAM LOK-IT 1200W 80V/32/P50 představuje špičkový světelný zdr...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM LOK-IT 1200W 80V/32/P50
OSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 100 V 40083215534167 833 KčOSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 – Výkonný světelný zdroj pro profesionální nasazeníVýbojka OSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 je špičkový světelný zdr...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 100 V 4008321553416
OSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 M3W 100 V 40083218189979 678 KčOSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 M3W – Výkonný výbojkový světelný zdroj pro profesionální nasazeníVýbojka OSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 M3W předst...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 M3W 100 V 4008321818997
OSRAM Lok-it! HTI 700 W/60/P28 64 V 40528991797906 471 KčOSRAM Lok-it! HTI 700 W/60/P28 – Profesionální výbojka pro náročné aplikaceVýbojka OSRAM Lok-it! HTI 700 W/60/P28 představuje špičkový světelný zdr...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Lok-it! HTI 700 W/60/P28 64 V 4052899179790
OSRAM Lok-it! 1000/PS 1000 W 85 V 40083217883686 698 KčVýbojka OSRAM Lok-it! 1000/PS – Profesionální světelný zdroj pro náročné aplikaceVýbojka OSRAM Lok-it! 1000/PS představuje špičkový výkonný světeln...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Lok-it! 1000/PS 1000 W 85 V 4008321788368
OSRAM Lok-it! 1700/PS 1700 W 84.5 V 405289956185411 892 KčOSRAM Lok-it! 1700/PS – Profesionální výbojka pro maximální světelný výkonVýbojka OSRAM Lok-it! 1700/PS 1700 W je špičkový světelný zdroj navržený ...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Lok-it! 1700/PS 1700 W 84.5 V 4052899561854
OSRAM Lok-it! 1000/PS Blue 1000 W 85 V 40528999651716 698 KčOSRAM Lok-it! 1000/PS Blue 1000 W – Profesionální výbojka pro maximální osvětleníVýbojka OSRAM Lok-it! 1000/PS Blue je špičkový světelný zdroj navr...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Lok-it! 1000/PS Blue 1000 W 85 V 4052899965171
OSRAM Lok-it! 1000/PS Brilliant 1000 W 85 V 40528999651647 237 KčOSRAM Lok-it! 1000/PS Brilliant 1000 W – Výkonný výbojkový zdroj pro profesionální osvětleníVysoce výkonná výbojka OSRAM Lok-it! 1000/PS Brilliant ...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Lok-it! 1000/PS Brilliant 1000 W 85 V 4052899965164
OSRAM Lok-it! HSD 300 W/80/P28 95 V 40083216448315 279 KčVýbojka OSRAM Lok-it! HSD 300 W/80/P28 – Profesionální světelný výkon pro divadelní a pódiové osvětleníVýbojka OSRAM Lok-it! HSD 300 W/80/P28 je sp...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Lok-it! HSD 300 W/80/P28 95 V 4008321644831
OSRAM Lok-it! 1400/PS Brilliant 1400 W 83.3 V 405289996519510 189 KčOSRAM Lok-it! 1400/PS Brilliant – Profesionální světelný zdroj pro špičkovou scénickou technikuVýbojka OSRAM Lok-it! 1400/PS Brilliant představuje ...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Lok-it! 1400/PS Brilliant 1400 W 83.3 V 4052899965195
OSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 70 V 40083212852325 137 KčOSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 – Profesionální výbojka pro scénické a efektové osvětleníVýbojka OSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 je vysoce výkonný světel...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 70 V 4008321285232