HELVAR EL 1x80 ngn5515 KčStart: teplý, Napětí: 230 - 240 V, Výška: 21 mm, Délka: 280 mm, Šířka: 30 mm, Určení: Pro T5 zářivky 1x80 Whelvar, příslušenství, předřadníky, zapalovače a tlumivky, elektronické předřadníky pro zářivkyzarovky.czPodobně jako HELVAR EL 1x80 ngn5
OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24848 KčOSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24 – LED napájecí zdroj 24 V, 20 WNapájecí zdroj OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24 je spolehlivým řešením pro napáje...osram, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24