OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24848 KčOSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24 – LED napájecí zdroj 24 V, 20 WNapájecí zdroj OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24 je spolehlivým řešením pro napáje...osram, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24
OSRAM LED ST8P-1.5M 20W/865 220-240V EM G13185 KčOSRAM LED ST8P-1.5M 20W/865 G13 – Moderní LED trubice pro úsporné a spolehlivé osvětleníLED trubice OSRAM ST8P-1.5M 20W/865 představuje ideální náh...osram, světelné zdroje, led žárovky a pásky, led trubicezarovky.czPodobně jako OSRAM LED ST8P-1.5M 20W/865 220-240V EM G13
OSRAM HPL 93729 750 W 240 V 4050300654225655 KčHalogenová žárovka OSRAM HPL 93729 750 W 240 V – Profesionální světelný zdroj pro náročné aplikaceHalogenová žárovka OSRAM HPL 93729 s výkonem 750 ...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM HPL 93729 750 W 240 V 4050300654225
OSRAM HPL 93729 LL 750 W 240 V 4008321174468769 KčOSRAM HPL 93729 LL 750 W 240 V – Profesionální halogenová žárovka pro maximální výkonHalogenová žárovka OSRAM HPL 93729 LL je vysoce výkonný světel...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM HPL 93729 LL 750 W 240 V 4008321174468