OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24848 KčOSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24 – LED napájecí zdroj 24 V, 20 WNapájecí zdroj OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24 je spolehlivým řešením pro napáje...osram, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24
HELVAR EL 2x14-35 ngn5484 KčNapětí: 230V, Výška: 21.0 mm, Šířka: 30.0 mm, Délka: 280.0 mm, Stmívatelné: ne, Start: teplý, Použití: T5 zářivky 2X14-35/220-240 WKombinace předřa...helvar, příslušenství, předřadníky, zapalovače a tlumivky, elektronické předřadníky pro zářivkyzarovky.czPodobně jako HELVAR EL 2x14-35 ngn5
OSRAM HPL 93729 750 W 240 V 4050300654225655 KčHalogenová žárovka OSRAM HPL 93729 750 W 240 V – Profesionální světelný zdroj pro náročné aplikaceHalogenová žárovka OSRAM HPL 93729 s výkonem 750 ...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM HPL 93729 750 W 240 V 4050300654225
OSRAM HPL 93729 LL 750 W 240 V 4008321174468769 KčOSRAM HPL 93729 LL 750 W 240 V – Profesionální halogenová žárovka pro maximální výkonHalogenová žárovka OSRAM HPL 93729 LL je vysoce výkonný světel...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM HPL 93729 LL 750 W 240 V 4008321174468