SAMSUNG LS37D700EAUXEN 37inch VA UHD 16: 9 60Hz 5ms LS37D700EAUXEN9 393 KčMonitor Samsung 37" ViewFinity S7 (LS37D700EAUXEN) to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów i entuzjastów, którzy poszukują szerokiego ekranu ...samsungsenetic.czPodobně jako SAMSUNG LS37D700EAUXEN 37inch VA UHD 16: 9 60Hz 5ms LS37D700EAUXEN