SAMSUNG S24C360EAU 24inch FHD VA 60Hz 4ms Curved LS24C360EAUXEN2 591 KčSamsung LS24C360EAUXEN. Úhlopříčka displeje: 61 cm (24"), Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px, Typ HD rozlišení: Full HD, Technologie displeje: LED,...samsungsenetic.czPodobně jako SAMSUNG S24C360EAU 24inch FHD VA 60Hz 4ms Curved LS24C360EAUXEN