SAMSUNG S27C360EAU 27inch FHD VA 60Hz 4ms Curved LS27C360EAUXEN4 731 KčSamsung LS27C360EAUXEN. Úhlopříčka displeje: 68, 6 cm (27"), Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px, Typ HD rozlišení: Full HD, Technologie displeje: L...samsungsenetic.czPodobně jako SAMSUNG S27C360EAU 27inch FHD VA 60Hz 4ms Curved LS27C360EAUXEN