Ubiquiti RPS-AC-100W Networks Redundant PSU, AC, 100W RPS-AC-100W1 696 KčUbiquiti Redundant PSU, AC, 100W. Typ produktu: Napájecí zdroj, Barva: Černá, Šedá. Celkový příkon: 100 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 Vubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti RPS-AC-100W Networks Redundant PSU, AC, 100W RPS-AC-100W
Ubiquiti UACC-PoE++-10G 10 Gigabit Ethernet 54 V UACC-PoE++-10G1 227 KčPoE injektor Ubiquiti UACC-PoE++-10G je navržen pro poskytování vysokého výkonu a efektivity v oblasti síťových technologií. Tento model se vyznaču...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-PoE++-10G 10 Gigabit Ethernet 54 V UACC-PoE++-10G
Ubiquiti ACB-AC Networks airCube 867 Mbit/s Černá Podpora ACB-AC2 122 KčUbiquiti airCube. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximální přenosová rychlost: 867 Mbit/s, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s. Podpora napájen...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti ACB-AC Networks airCube 867 Mbit/s Černá Podpora ACB-AC