Ubiquiti Networks POE-24-12W-WH PoE adaptér 24 V POE-24-12W-WH197 KčUbiquiti POE-24-12W-WH. Barva: Bílá. Napájení po Ethernetu (PoE): 24 V, Výstupní výkon: 12 W. Šířka: 44 mm, Hloubka: 29 mm, Výška: 87 mm. Počet při...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks POE-24-12W-WH PoE adaptér 24 V POE-24-12W-WH