Paulmann Plug&Shine zdroj IP44 150W 24V DC stříbrná 988.50 P 988502 439 KčPaulmann Plug&Shine zdroj IP44 150W 24V DC stříbrná 988.50 P 98850Plug&Shine transformátor s maximálním výkonem 150 W je základem venkovní světelné...paulmann, svítidla, venkovní svítidla, zahradní osvětlení plug & shinezarovky.czPodobně jako Paulmann Plug&Shine zdroj IP44 150W 24V DC stříbrná 988.50 P 98850
Ubiquiti UACC-PoE++-10G 10 Gigabit Ethernet 54 V UACC-PoE++-10G1 227 KčPoE injektor Ubiquiti UACC-PoE++-10G je navržen pro poskytování vysokého výkonu a efektivity v oblasti síťových technologií. Tento model se vyznaču...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-PoE++-10G 10 Gigabit Ethernet 54 V UACC-PoE++-10G