Ubiquiti POE-24-24W-5P Networks POE-24-24W Fast Ethernet POE-24-24W-5P1 273 KčUbiquiti POE-24-24W. Typ rozhraní Ethernetu: Fast Ethernet, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100 Mbit/s. Napájení po Ethernetu (PoE): 24 V, Vs...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti POE-24-24W-5P Networks POE-24-24W Fast Ethernet POE-24-24W-5P
Ubiquiti Networks POE-24-24W-WH PoE adaptér 24 V POE-24-24W-WH253 KčUbiquiti POE-24-24W-WH. Barva: Bílá. Napájení po Ethernetu (PoE): 24 V, Výstupní výkon: 24 W. Šířka: 57 mm, Hloubka: 33 mm, Výška: 88 mm. Počet při...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks POE-24-24W-WH PoE adaptér 24 V POE-24-24W-WH