Ubiquiti USW-Ultra-210W-UK USW Ultra 210W UK USW-Ultra-210W-UK6 284 KčUbiquiti Ultra 210W. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L2. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet ...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti USW-Ultra-210W-UK USW Ultra 210W UK USW-Ultra-210W-UK
Ubiquiti USW-ULTRA-210W UniFi 8-Port GbE PoE+ s USW-ULTRA-210W5 261 KčUbiquiti Ultra 210W. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L2. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet ...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti USW-ULTRA-210W UniFi 8-Port GbE PoE+ s USW-ULTRA-210W
Ubiquiti USW-Ultra-60W-UK USW Ultra 60W UK Ethernet USW-Ultra-60W-UK4 383 KčUbiquiti Ultra 60W. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L2. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet p...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti USW-Ultra-60W-UK USW Ultra 60W UK Ethernet USW-Ultra-60W-UK
Ubiquiti USW-Ultra-60W Switch Ultra 60W USW-Ultra-60W3 643 KčUbiquiti Ultra 60W. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L2. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet p...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti USW-Ultra-60W Switch Ultra 60W USW-Ultra-60W
Ubiquiti UK-Ultra Švýcarský armádní nůž Ultra UK-Ultra2 142 KčUbiquiti Swiss Army Knife Ultra. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximální přenosová rychlost: 866, 7 Mbit/s. Šifrování/zabezpečení: AES, TKIP, WPA, WPA-Enterprise...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UK-Ultra Švýcarský armádní nůž Ultra UK-Ultra
Ubiquiti UACC-UK-Ultra-Omni-Antenna Omni UACC-UK-Ultra-Omni-Antenna482 KčUbiquiti UACC-UK-ULTRA-OMNI-ANTENNA. Úroveň zisku antény (max): 4 dBi, Frekvenční pásmo: 5 GHz, Zisk antény (2, 4 GHz): 3 dBi. Typ antény: Vícesměr...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-UK-Ultra-Omni-Antenna Omni UACC-UK-Ultra-Omni-Antenna
Ubiquiti UACC-UK-Ultra-Panel-Antenna Panel UACC-UK-Ultra-Panel-Antenna1 024 KčUbiquiti Panel Antenna Ultra. Úroveň zisku antény (max): 15 dBi, Frekvenční pásmo: 5 GHz. Typ antény: Panelová anténa, Barva: Bílá, Základní materi...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-UK-Ultra-Panel-Antenna Panel UACC-UK-Ultra-Panel-Antenna