APC SRT48RMBP baterie do UPS Olověná (VRLA) 48 V SRT48RMBP34 979 KčAPC SRT48RMBP. Typ baterie: Olověná (VRLA), Napětí baterie: 48 V, Barva: Černá. Hmotnost: 29, 9 kg, Šířka: 432 mm, Výška: 85 mm. Šířka balení: 594 ...apcsenetic.czPodobně jako APC SRT48RMBP baterie do UPS Olověná (VRLA) 48 V SRT48RMBP