APC SRV72RLBP-9A baterie do UPS Olověná (VRLA) 72 V SRV72RLBP-9A21 464 KčAPC SRV72RLBP-9A. Typ baterie: Olověná (VRLA), Napětí baterie: 72 V, Počet baterií v ceně: 12 kusů. Hmotnost: 42, 5 kg, Šířka: 438 mm, Výška: 86 mm...apcsenetic.czPodobně jako APC SRV72RLBP-9A baterie do UPS Olověná (VRLA) 72 V SRV72RLBP-9A