Extralink POE-12-12W 12V 12W 1A POWER ADAPTER WALL PLUG Fast EX.14954113 KčExtralink Zdroj napájení PoE POE-12-12W 12V, 1A, 12W, zástrčka pro elektrické zásuvky. Typ rozhraní Ethernetu: Fast Ethernet, Přenosová rychlost sí...extralinksenetic.czPodobně jako Extralink POE-12-12W 12V 12W 1A POWER ADAPTER WALL PLUG Fast EX.14954