Ubiquiti RPS-AC-100W Networks Redundant PSU, AC, 100W RPS-AC-100W1 696 KčUbiquiti Redundant PSU, AC, 100W. Typ produktu: Napájecí zdroj, Barva: Černá, Šedá. Celkový příkon: 100 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 Vubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti RPS-AC-100W Networks Redundant PSU, AC, 100W RPS-AC-100W
Ubiquiti UACC-UF-AC-100W 100W AC/DC napájecí modul UACC-UF-AC-100W2 208 KčUACC-UF-AC-100W je všestranný 100W AC/DC napájecí modul, navržený specificky pro aplikace Fiber OLT XGS. Díky širokému rozsahu vstupního napětí 90–...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-UF-AC-100W 100W AC/DC napájecí modul UACC-UF-AC-100W
Ubiquiti Networks USP-RPS napájecí zdroj 995 W 1U Šedá USP-RPS11 189 KčUbiquiti USP-RPS. Celkový příkon: 995 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V. Formát PSU: 1U. Barva: Šedá, Typ chlazení: Aktivní, LED indikátory: ...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks USP-RPS napájecí zdroj 995 W 1U Šedá USP-RPS
Ubiquiti UACC-PSU-27V-250W modul zdroje 250W AC/DC UACC-PSU-27V-250W1 712 KčUbiquiti UISP UACC-PSU-27V-250W. Účel: Síťový přepínač, Typ napájení: Vnitřní, Vstupní napětí: 100 - 240 V. Barva: Šedá, Bílá, Základní materiál: O...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-PSU-27V-250W modul zdroje 250W AC/DC UACC-PSU-27V-250W
Ubiquiti ACB-AC Networks airCube 867 Mbit/s Černá Podpora ACB-AC2 122 KčUbiquiti airCube. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximální přenosová rychlost: 867 Mbit/s, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s. Podpora napájen...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti ACB-AC Networks airCube 867 Mbit/s Černá Podpora ACB-AC