JENBO JCL-T 150W/830/930 UVS G12 JENBO459 KčPříkon: 150 W, Napětí: 85 - 93 V, Typ napětí: AC, Životnost: 15000 h, Patice: G12, Průměr: 19 mm, Délka: 100 mm, Rozměry: pr.19 x 100 mm, Světelný ...jenbo, světelné zdroje, výbojky, metalhalogenidové výbojkyzarovky.czPodobně jako JENBO JCL-T 150W/830/930 UVS G12 JENBO