JENBO JCL-TD 70W/830-930 UVS RX7s JENBO577 KčPříkon: 70 W, Napětí: 84 - 90 V, Typ napětí: AC, Životnost: 15000 h, Patice: RX7s, Průměr: 19 mm, Délka: 118 mm, Rozměry: 19 x 118 mm, Světelný tok...jenbo, světelné zdroje, výbojky, metalhalogenidové výbojkyzarovky.czPodobně jako JENBO JCL-TD 70W/830-930 UVS RX7s JENBO