JENBO JCL-TC 70W/830-930 UVS G8, 5 JENBO561 KčPříkon: 70 W, Napětí: 84 - 90 V, Typ napětí: AC, Životnost: 15000 h, Patice: G8, 5, Průměr: 15 mm, Délka: 85 mm, Rozměry: 15 x 85 mm, Světelný tok:...jenbo, světelné zdroje, výbojky, metalhalogenidové výbojkyzarovky.czPodobně jako JENBO JCL-TC 70W/830-930 UVS G8, 5 JENBO