JENBO JCL-TD 150W/830-930 UVS RX7s-24 JENBO483 KčPříkon: 150 W, Napětí: 84 - 90 V, Typ napětí: AC, Životnost: 15000 h, Patice: RX7s, Průměr: 22 mm, Délka: 136 mm, Rozměry: pr.22 x 136 mm, Světelný...jenbo, světelné zdroje, výbojky, metalhalogenidové výbojkyzarovky.czPodobně jako JENBO JCL-TD 150W/830-930 UVS RX7s-24 JENBO