JENBO JCL-T 35W/830-930 UVS G12 JENBO526 KčPříkon: 35 W, Napětí: 84 - 90 V, Typ napětí: AC, Životnost: 15000 h, Patice: G12, Průměr: 19 mm, Délka: 100 mm, Rozměry: pr.19 x 100 mm, Světelný t...jenbo, světelné zdroje, výbojky, metalhalogenidové výbojkyzarovky.czPodobně jako JENBO JCL-T 35W/830-930 UVS G12 JENBO