Ubiquiti Networks POE-24-24W-WH PoE adaptér 24 V POE-24-24W-WH253 KčUbiquiti POE-24-24W-WH. Barva: Bílá. Napájení po Ethernetu (PoE): 24 V, Výstupní výkon: 24 W. Šířka: 57 mm, Hloubka: 33 mm, Výška: 88 mm. Počet při...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks POE-24-24W-WH PoE adaptér 24 V POE-24-24W-WH