Ubiquiti Networks POE-48-24W-WH PoE adaptér 48 V POE-48-24W-WH328 KčUbiquiti POE-48-24W-WH. Barva: Bílá. Napájení po Ethernetu (PoE): 48 V, Výstupní výkon: 24 W. Šířka: 57 mm, Hloubka: 33 mm, Výška: 88 mm. Počet při...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks POE-48-24W-WH PoE adaptér 48 V POE-48-24W-WH