Ubiquiti UACC-PoE++-10G 10 Gigabit Ethernet 54 V UACC-PoE++-10G1 227 KčPoE injektor Ubiquiti UACC-PoE++-10G je navržen pro poskytování vysokého výkonu a efektivity v oblasti síťových technologií. Tento model se vyznaču...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-PoE++-10G 10 Gigabit Ethernet 54 V UACC-PoE++-10G
Paulmann SmartHome Zigbee MaxLED RGBW řídící jednotka max. 72W 500.47 P 500471 024 KčPaulmann SmartHome Zigbee MaxLED RGBW Řídící Jednotka - Maximální Výkon 72WS Paulmann MaxLED 500 RGBW řídící jednotkou ze série Smart Home Zigbee 3...paulmann, svítidla, interiérová svítidla, chytré osvětlenízarovky.czPodobně jako Paulmann SmartHome Zigbee MaxLED RGBW řídící jednotka max. 72W 500.47 P 50047
Paulmann YourLed Eco Led pásek 7, 2W RGB 1m černý podklad 704.60 P 70460418 KčPaulmann YourLed Eco LED pásek 7, 2W RGB - Černý podkladObjevte neomezené možnosti barevných světelných efektů s nechráněným YourLED ECO LED páskem...paulmann, svítidla, výrobci, světelné zdroje paulmannzarovky.czPodobně jako Paulmann YourLed Eco Led pásek 7, 2W RGB 1m černý podklad 704.60 P 70460