Ubiquiti Networks POE-48-24W PoE adaptér 48 V POE-48-24W312 KčPOE-48-24W – kvalita třídy Ubiquiti Zdroj PoE Ubiquiti POE-48-24W je spolehlivou ochranou proti přepětí a elektrostatickým výbojům. Řešení vyžaduje...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks POE-48-24W PoE adaptér 48 V POE-48-24W
Ubiquiti Networks POE-48-24W-G PoE adaptér 48 V POE-48-24W-G362 KčUbiquiti POE-48-24W-G – výhodný zdroj Zdroj Ubiquiti POE-48-24W-G je výjimečně spolehlivé zařízení podporující pasivní napájení přes síť Ethernet. ...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks POE-48-24W-G PoE adaptér 48 V POE-48-24W-G
Ubiquiti Networks POE-48-24W-WH PoE adaptér 48 V POE-48-24W-WH328 KčUbiquiti POE-48-24W-WH. Barva: Bílá. Napájení po Ethernetu (PoE): 48 V, Výstupní výkon: 24 W. Šířka: 57 mm, Hloubka: 33 mm, Výška: 88 mm. Počet při...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks POE-48-24W-WH PoE adaptér 48 V POE-48-24W-WH