Ubiquiti UACC-PSU-12V-550W Hot-Swappable Napájecí UACC-PSU-12V-550W5 185 KčNapájecí zdroj 12V 550W od renomovaného výrobce se pyšní vysokou kvalitou a spolehlivostí. Jeho kompaktní rozměry 185 x 73.5 x 40 mm a hmotnost 744...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-PSU-12V-550W Hot-Swappable Napájecí UACC-PSU-12V-550W